STUDIO ŠPERK, J.Drahoňovský c

Český výrobce tradičních granátových šperků i vlastních autorských šperků s přírodními drahokamy a brilianty

 

Český výrobce tradičních granátových šperků a vlastních autorských šperků s přírodními drahokamy a diamanty.

Od roku 1989 vyrábíme v naší rodinné manufakturní dílně v Turnově šperky s výhradně pravými přírodními drahokamy. Základním kamenem naší produkce je granátový šperk nejen ve své klasické tradiční podobě, ale v nových kolekcích se snažíme i o posun k současnějšímu a moderně pojatému designu.

S postupným rozvojem firmy došlo i k rozšíření naší produkce o kolekce autorských a luxusních šperků, ve kterých vynikne krása dalších přírodních kamenů, jakými jsou například vltavín, akvamarín, ametyst, citrín, rubín, safír a ostatní, doplněné zářivými diamanty.

V roce 2005 jsme otevřeli vlastní butik v Dlouhé ulici čp. 19 v Praze 1, v němž chceme jako výrobci prezentovat celou šíři našeho sortimentu v garantované kvalitě za nejlepší ceny. Základním a nejdůležitějším kritériem pro naše výrobky je dosažení té nejvyšší kvality ruční řemeslné práce, tak, aby naše šperky měli opravdu trvalou hodnotu.

Z bohaté a rozmanité nabídky si vybere jistě každý, ať již hledá drobný dárek, či chce své blízké překvapit luxusním šperkem pro zvláštní příležitost. V příjemném prostředí moderně zařízeného obchodu Vám rádi pomohou s výběrem toho pravého šperku naši odborníci.

 

 


webdesign Weby Meloun